To nejlepší z Dolomit a východní Tyroly

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 3. července 2021
od 9 975 Kč

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh - dvoulůžkové pokoje s vl.přísl. v hotelu ***
 • 3x polopenze (snídaně bufet, večeře - salátový bufet a 4 chodové menur)
 • welcome drink
 • doprava - klim. bus
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • místní taxa 1,70 EUR / osoba / noc - platba na místě
 • informace: doporučené prostředky na vstupy a lanovky cca 85 EUR
NEJKRÁSNĚJŠÍ SCENÉRIE DOLOMIT A VYSOKÝCH TAUR
Dolomity jsou nejkrásnějším a nejtypičtějším pohořím celé Itálie. Turisté tvrdí, že kdo neviděl Dolomity, ten nežil. Vysoké Taury a Grossglockner zase vévodí Rakousku. Takže pojeďte navštívit slavné i neobvyklé, ale o to překvapivější scenérie těchto částí rakouska a Itálie. Ubytováni budete v příjemném hotelu Dolomitenhof*** s báječnými službami.

Stravování: polopenze

Polopenze: snídaně bufet, večeře - salátový bufet a 4 chodové menu - výběr

Ubytování: hotel ***

příjemný hotel Alpenrose*** s bazénem, saunou, solárium a whirpool jsou za příplatek

Program zájezdu

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách, průjezd Rakouskem do krásného Tyrolského údolí Lesach. Cestou zastávka v hlavním městě východního Tyrolska Lienz, které je známé jako perla Dolomit, je obklopené skalními stěnami Lienzských Dolomit a ve svém centru ukrývá pěkné městské pastelové domy, radnici se 4 cibulovitými věžemi a františkánský kostel. Nad městem se vypíná ohromný šedohnědý Schloss Bruck ze 13. stol. Odjezd na ubytování, kde nás uvítají štamprličkou místního typického šňapsu, večeře, nocleh.
2. den: Výlet do italských Dolomit ke známému jezeru Misurina s krásnými výhledy na Tre Sime a Sorapis. Putování kolem Drei Zinnen (Tre Cime) – lehká túra po pohodlných cestách kolem symbolu Dolomit. Autobus vás vyveze až k Auronzohütte (2.320 m). Celý den se budete kochat fantastickými výhledy – ráj pro fotografy. Návrat na nocleh.
3. den: Opět si vyjedeme do italských Dolomit a přejedeme na Passo Falzarego (2.105 m). Zde možnost turistiky na jednu z nejnádhernějších vyhlídkových hor Dolomit Kleiner Lagazuoi (2.778 m) k chatě riffugio Lagazuoi (2.571 m) – budete sem moci vyjít pěšky nebo vyjet lanovkou, odtud se budete moci vydat na vrchol po dobré horské stezce. Nádherné výhledy na Cinque Terre a Marmoladu. Variantně budete moci vyjít na druhé straně sedla na Monte Nuvolau (2.575 m) – hodně navštěvovaný vrchol. Cestou zpátky se zastavíme ve slavném olympijském středusku Cortina di Ampezzo. Návrat na nocleh.
4. den: Dnes budeme objevovat krásu hor na rakouské straně - Vysokých Taur. Čeká nás půvabné horské údolí Kalsertal s dřevěnými farmami a horskými stodolami, kterým pojedeme k malebné vesničce Kals ležící v jihovýchodním cípu Grossglockneru. Z osady Kals - Grossdorf si budete moci lanovkou Glocknerblick vyjet vysoko nad vesnici, odkud je nádherný výhled směrem ke Grossglockneru. Krásnými horskými sceneriemi se vydáme k hlavní silnici a budeme pokračovat do ČR. Příjezd v nočních hodinách.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: