Údolí Pitztal a Cesta snů

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 11. července 2021
10 390 Kč
od 9 975 Kč

11.07. - 15.07.21 neděle - čtvrtek
snídaně autokarem
Sleva 4% 10 390 Kč 9 975 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Slevy

  • first minute

Cena zahrnuje

  • 4x nocleh v hotelu 3* s vyhřívaným bazénem - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
  • 4x polopenze s tematickými večeřemi - bufety
  • doprava klimatizovaným busem
  • výjezd na Silvretta Hochalpenstrasseprůvodce
  • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

  • místní taxu 2 EUR / osoba / noc
  • Gletscherpark Card (lanovky, výjezdy 3 za 5 dnů) 70 EUR (doporučujeme)
Tyrolské údolí Pitztal je známé milovníkům lyžování a zimních sportů, ale má co nabídnout i turistům v létě a Pitztalský ledovec, Kaunertalský ledovec nebo Rifflsee navštívíme i my.

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd do Rakouska a přejezd do St. Leonhard im Pitztal na ubytování, relaxace v hotelu, večeře, nocleh.
2. den: Dnes absolvujete výlet na Pitztalský ledovec. Vyjedete nejrychlejší podzemní dráhou svého druhu na světě do 2.840 m, kde se nachází Kaple bílého světla - dílo tyrolského umělce Rudiho Wacha. Lanovkou Wildspitzbahn potom vyjedete až na samotný vrchol hory Hinterer Brunenkogel (3.440 m), odkud je fantastický výhled na majestátní svět ledovců i na nejvyšší horu Tyrolska Wildspitze (3.768 m). Budete si moci také vychutnat posezení na vyhlídkové terase nejvýše položené kavárny v Rakousku "Café 3.440". Po návratu do hotelu relaxace (bazén), večeře, nocleh.
3. den: Dnes se vydáme do hlubokého údolí Kaunertal, na jehož konci leží Kaunertalský ledovec. Vyjedeme po vysokohorské mýtné silnici kolem přehrady Gepatschstausee do výšky 2.750 m. Opět vás bude ohromovat spousta serpentin, nádherné scenérie, výhledy na ledovcové splazy a ledovcové jezero Weisssee. Na dovršení si vyjedeme lanovkou Karlesjochbahn na vyhlídkovou plošinu Dreiländerblick (3.108 m), ze které je vidět do 3 zemí. Najdete zde i veřejně zpřístupněnou ledovcovou průrvu, která je další atrakcí. Večeře, nocleh.
4. den: Výlet na placenou silnici Silvretta Hochalpenstrasse, která vede nádhernou vysokohorskou krajinou z Voralberska do Tyrolska a která je oprávněně nazývána "Cestou snů". Je jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších silnic v Alpách (měří 22 km). Pozoruhodná horská kulisa Silvretty a jezer Vermunt a Silvretta, kolem kterých silnice prochází, neustále okouzluje své návštěvníky. V nejvyšším bodě v sedle Bielerhöhe dosahuje 2.032 m. Procházka cca 2 hodiny. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
5. den: Dnes se vydáme na zpáteční cestu, ale nejprve vyjedeme lanovkou Rifflseebahn k nádhernému horskému plesu Rifflsee (2.232 m), které leží v romantické horské krajině. Projdete se po nenáročné okružní cestě kolem jezera s fantastickými pohledy na četné vrcholy s ledovci, popř. si posedíte na chatě Rifflseehütte. Sjedeme lanovkou do údolí a kolem poledne vyjedeme do ČR. Návrat v nočních hodinách.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: