O nás

Cestovní kancelář ERIKA TOUR (Obchodní jméno Stanislav Kousal – CK ERIKA TOUR) působí na trhu již 29 let. Sídlo má v Semilech, Špidlenova 442. Hlavními obory činnosti je pořádání poznávacích zájezdů po celé Evropě, do exotických zemí a pobytových zájezdů.

V poznávacích zájezdech najdete krátké poznávací zájezdy, poznávací okruhy, pobytově poznávací zájezdy, zájezdy s lehkou turistikou a zájezdy po Česku. K nejoblíbenějším zájezdům patří zájezdy do Rakouska, především s kartami – Salcbursko, Korutany, ale i do Vídně, na narcisový festival nebo na květinovou výstavu do Tullnu, do Francie - do Paříže, na Provence i do Bretaně, hitem jsou zájezdy do Skandinávie, do Skotska, na Madeiru nebo do různých oblastí Itálie – od severnějších oblastí s Dolomity, Benátkami, Veronou či Ligurskou riviérou po slunnou Kampánii, Apulii, Sardinii a Sicílii. Klienti se s námi mohou vydat do maďarských termálů, za atraktivitami Polska i Německa nebo do dnes turisticky klidnějších zemí jako je Albánie nebo Rumunsko.

Foto - Za Tajemstvím Sýrie A Jordánska ***

Za exotikou s námi klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska, náš program ohodnotil jordánský vládní resort pro turistiku jako nejlepší program na Jordánsko. Prostě ukážeme klientům svět od Českého ráje po Tahiti.

Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízíme pobyty v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku a na Slovensku, a to v hotelech, apartmánech i ve vybavených stanech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízíme v českých, slovenských i maďarských lázních.

Naše cestovní kancelář je členem AČCKA a veškeré naše programy splňují náležitosti povinného pojištění CK dle zákona č.159/1999 Sb.

Koncese

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: