Narcisové slavnosti v Rakousku

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 28. května 2022
od 3 890 Kč

Slevy

  • first minute
  • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl. hotel
  • snídaně
  • doprava – klim. bus
  • průvodce
  • povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj - příplatek 450 Kč (příplatek: 450 Kč)
  • místní taxa 1,3 EUR
S NÁVŠTĚVOU CÍSAŘSKÉHO BAD ISCHLU

Kouzlo rozkvetlých a voňavých narcisových alpských luk doplněné nádhernými horskými scenériemi, květinové slavnosti, kterých se účastní celý kraj, děti v krojích, které vás na každém kroku podarují kytičkou narcisů, a bohatý program, během kterého uvidíte nádherné květinové korzo – květinové sochy na automobilech i na lodích vám nabízí tento zájezd. Letos spojíme toto atraktivní korzo s návštěvou císařského Bad Ischlu.

Ubytování: hotel

hotel Tauplitzalm ***- dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den:  Odjezd časně ráno ve směru Praha, České Budějovice a dále do Rakouska. Bad Ischl - nejslavnější rakouské lázně, bývalé císařské město, projedeme si park v srdci Bad Ischlu s romantickými altánky a se sítí cestiček určených k procházkám, budeme moci navštívit Císařskou vilu. Budete si také moci vyjet lanovkou Katrinbahn přímo pod vrchol Katrin (1544 m. n. m.) nebo si budete moci pobýt v termálních solných lázních, kde se léčil např. i Strauss, Lehár, Bruckner a Brahms. příp. navštívíte Stadtmuseum v bývalém hotelu Austria, kde se zasnoubil císař František Josef s Alžbětou, nebo Lehárovu vilu. Nebo se můžete jen tak toulat Bad Ischlem a zastavit se na kávičku v dvorní habsburské cukrárně, kam chodila mlsat i Sisi. Odjezd na nocleh.
2. den: Ráno si nejprve prohlédneme krásně položené městečko Bad Aussee a potom se zde už plně zapojíme do oslav největšího květinového svátku v Rakousku – budeme obdivovat „narcisové sochy“ v průvodu alegorických vozů. Letos se koná již jubilejní 60. ročník. Přemístění na vodní korzo k jezeru Grundlsee, kde shlédneme alegorické čluny. Odjezd, návrat do Prahy před půlnocí.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: