Narcisové slavnosti v Rakousku

Rakousko Rakousko Salzburg

žádný termín od 1. června 2024

2 -denní zájezd

ubytování:hotel

doprava:autokarem

strava:polopenze

od 6 390 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • first minute
  • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

  • 1x ubytování - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl. hotel
  • 1x polopenze
  • doprava – klim. bus
  • průvodce
  • povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj - příplatek 450 Kč (příplatek: 450 Kč)
  • místní taxa 1,3 EUR
S NÁVŠTĚVOU CÍSAŘSKÉHO BAD ISCHLU

Kouzlo rozkvetlých a voňavých narcisových alpských luk doplněné nádhernými horskými scenériemi, květinové slavnosti, kterých se účastní celý kraj, děti v krojích, které vás na každém kroku podarují kytičkou narcisů, a bohatý program, během kterého uvidíte nádherné květinové korzo – květinové sochy na automobilech i na lodích vám nabízí tento zájezd. Letos spojíme toto atraktivní korzo s návštěvou císařského Bad Ischlu.

Ubytování: hotel

hotel***- dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den:  Odjezd časně ráno ve směru Praha, České Budějovice a dále do Rakouska. Bad Ischl - nejslavnější rakouské lázně, bývalé císařské město, projedeme si park v srdci Bad Ischlu s romantickými altánky a se sítí cestiček určených k procházkám, budeme moci navštívit Císařskou vilu. Budete si také moci vyjet lanovkou Katrinbahn přímo pod vrchol Katrin (1544 m. n. m.). Panoramatická lanovka na vrchol Katrin nad Bad Ischlem, za které můžete shlédnout vrcholy Dachsteinu, Loseru, Schafbergu, Gosaukamm, pohoří Totes Gebirge a Höllengebirge - nádherný výhled. Lanovka vás během 14-ti minut vyveze do nadmořské výšky přes 1.400 m.n.m. a nabídne vám i zajímavé turistické trasy. Nebo si budete moci pobýt v termálních solných lázních, kde se léčil např. i Strauss, Lehár, Bruckner a Brahms. příp. navštívíte Stadtmuseum v bývalém hotelu Austria, kde se zasnoubil císař František Josef s Alžbětou, nebo Lehárovu vilu. Nebo se můžete jen tak toulat Bad Ischlem a zastavit se na kávičku v dvorní habsburské cukrárně, kam chodila mlsat i Sisi. Odjezd na nocleh.
2. den: Ráno si nejprve prohlédneme krásně položené městečko Bad Aussee a potom se zde už plně zapojíme do oslav největšího květinového svátku v Rakousku – budeme obdivovat velké „narcisové sochy“ v průvodu alegorických vozů. Letos se koná již 64. ročník. Přemístění na odpolední vodní korzo na jezeře, kde shlédneme alegorické čluny. Odjezd, návrat do Prahy před půlnocí.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: