KOUZLO VRCHOLŮ KITZBÜHLERSKÝCH ALP

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 29. května 2019
od 8 990 Kč

Slevy

  • first minute: 6% z ceny pobytů (bez příplatků) do 31. 1. 2019
  • first minute: 5% z ceny pobytů (bez příplatků) do 28. 2. 2019
  • first minute: 3% z ceny pobytů (bez příplatků) do 31. 3. 2019

Cena zahrnuje

  • 4x nocleh v hotelu Kirchenwirt 3*
  • 4x polopenze
  • doprava – klim bus
  • průvodce
  • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

  • místní taxa 2 EUR / os. / noc – platí se na místě (příplatek: 2 €)
  • informace: v ceně nejsou vstupy, lanovky v ceně cca 80 EUR, můžete zakoupit Kirzbüheler Alpen Sommer Card – 4 dny v ceně cca 60 EUR, kde je potom zahrnuto vše k programu.
Městečko Kirchberg leží srdci Kitzbühlerských Alp a okolní horský svět nabízí nespočetné možnosti k pěší turistice, k poznání tyrolských tradic, kulinářských specialit i pohostinnosti místních obyvatel. Budete zde pobývat v příjemném 3* tradičním hotelu a budete si užívat krás a pohody okolní horské přírody.

Program zájezdu

1. den: Odjezd v ranních hodinách (Semily cca 5:00, Praha 7:00), přes České Budějovice do Rakouska. Ubytování, nocleh.
2. den: Kirchberg - dnes si vychutnáme výhledy z hory Gaisberg. Do výšky 1.264 m se necháme vyvést lanovkou Gaisberglift a potom podle své chuti si budeme užívat výhledů na Kirchberg a na Kitzbüheler Horn za níma podle chuti budeme moci stoupat k Bärstättalmu, na vrchol Gaisbergu, popř. dále po hřebeni. Každý si bude moci vybrat podle chuti a schopností, přičemž se nám dále budou otvírat výhledy na Wilder Kaiser a dále na Vysoké Taury. Potom zpět na nocleh.
3. den: Dnes ráno se vydáme lanovkou Hahnenkammbahn na Hahnenkamm (1.670 m) a odtud si budeme moci vybrat několik možných tras podle vaší chuti i schopností. Budete moci obdivovat obtížnost nejznámější světové sjezdovky od startovacího místa, po cestě potom budete obdivovat nádherné výhledy na okolní vrcholy. Dojdete ke kapli sv. Bernharda a poté můžete okusit osvěžující vody jezera Ehrenbachhöhesee, kde najdete Kneippův bazének. Kdo bude chtít pokračovat dále, může se vydat na trasu podle horských chat, kde si bude moci užít typického občerstvení, a jezer - na trasu čtyř jezer na Pengelstein. Budete moci obdivovat jezera Brunnsee, Pengelsteinsee a Usterkarsee, krásné horské louky a fantastická panoramata. Sjezd lanovkou do Kitzbühelu, krátká prohlídka tohoto sportovního střediska a návrat na nocleh.
4. den: Fakultativně dnes můžete absolvovat tzv. snídani na horách po východu slunce. (Budete vyvezeni na vrchol Kitzbüheler Horn (2.000 m) ještě před východem slunce. Zde nejprve zažijete fantastickou atmosféru východu slunce vysoko v horách a poté si vychutnáte bohatou horskou tyrolskou snídani. Poté absolvujete romantickou procházku Alpskou botanickou zahradou. To už se k nám přidají ti, kteří vyjedou vzhůru lanovkou Horn-Gipfelbahn z Kitzbühelu.) Ráno vyjedeme vzhůru lanovkou Horn-Gipfelbahn z Kitzbühelu. Poté si budete moci vyjít na trasu na Bichlalm s krásnými vyhlídkami na hory i na Kitzbühel v údolí (cca 2,5 hod jedna cesta). Budete moci absolvovat horskou trasu Karst - krásně upravenou 2,5 km stezku, která vás dovede 450 milionů let zpátky v historii Země - cesta zajímavou geologickou krajinou s nádhernými výhledy. Na závěr dne možnost relaxace v Aquarena Spy Centre. Návrat do hotelu, nocleh.
5. den: Dnes si nejprve vyjedeme do Hopfgartenu / Söllu a odtud vyjedeme lanovkou na Hohe Salve, odkud za pěkného počasí uvidíte z 360° vyhlídkového vrcholu 70 třítisícových vrcholů. Budete moci navštívit v Tyrolsku nejvýše položený poutní kostel Salvenkirche. Můžeme zde absolvovat krátkou vyhlídkovou procházku na vrcholu a posedět si při dobré kávě v zdejší restauraci a zase se kochat nádhernými výhledy. Kolem poledne odjezd zpět do ČR, návrat do půlnoci.

Novinky Erika Tour

Novinky, informace ze zájezdů, zajímavosti

Sledujte nás: