Bavorské poklady

ubytování: pensionubytování: pension
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 3. června 2022
od 5 490 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

  • first minute:
  • Seniorská sleva 55+: 220 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

  • 2x nocleh se snídaní – dvoulůžkové pokoje – 3* hotel
  • doprava
  • průvodce
  • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj 980 Kč (příplatek: 980 Kč)
  • večeře
  • informace: doporučené vstupné 70 EUR
BERCHTESGADEN, KÖNIGSEE, ORLÍ HNÍZDO, HERRENCHIEMSEE...
Berchtesgadenský národní park a jeho okolí patří k nejkrásnějším alpským krajinám. Najdete zde nejen kouzelné výhledy, malebná lázeňská městečka, krásné hotýlky, ale i řadu historických skvostů. Velkým zážitkem je návštěva ostrovů v Chiemsee. Zájezd je doplněn v úvodu neméně krásnou krajinou okolí jezera Wolfgangsee - výjezdem na Zwölferhorn.

Program zájezdu

1. den: Časně ráno přes Prahu (5:30) odjezd do Rakouska. St. Gilgen (546 m) – z malého malebného letoviska u Wolfgangsee vyjedeme lanovkou na Zwölferhorn (1476 m). Výjezd vám nabídne nezapomenutelné nádherné výhledy na sedm jezer a masiv Dachsteinu. Z vrcholu je jeden z nejnádhernějších výhledů na celou jezerní oblast. Možnost krátké procházky. Odjezd na ubytování, nocleh.
2. den: Přírodní park Berchtesgaden – vyjedeme autobusem na Kehlstein po světoznámé horské silnici s 26% stoupáním a poté výtahem na vyhlídku do výšky 1834 m n m – na vrcholu stojí kamenná chata – „Orlí hnízdo“ (Hitlerova čajovna) s nádhernými výhledy a potom přejedeme k smaragdově zbarvenému Královskému jezeru – Königsee s možností lodní projížďky k malebnému kostelíku sv. Bartoloměje. Popř. budete mít možnost navštívit vyhlášený Solný důl v Berchtesgadenu nebo v podvečer budete relaxovat v slaných lázních Watzmann Therme. Návrat na ubytování.
3. den: Ráno se vydáme na návštěvu jezera Chiemsee, které je obklopeno nádhernou horskou scenérií. Lodí dojedeme na Herrenchemsee, Ludvíkův ostrov, kde se nachází jeden z jeho slavných zámků, který měl být vybudován jako replika Versailles. jeho návštěva patří k velkým zážitkům. Užijeme si báječnou pohodu tohoto ostrova a vrátíme se do Prienu. Odtud se vydáme na cestu zpět. Příjezd v pozdních nočních hodinách (do půlnoci).

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: