Zell am See a Kaprun

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 12. června 2021
od 9 495 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • first minute 6% do 10. 1.
 • first minute 4% do 10. 2.
 • first minute 3% do 10. 3.
 • Seniorská sleva 55+: 250 Kč (nesčítá se s jinými slevami)

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh v hotelu 3* - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím
 • 3x polopenze s tematickými večeřemi - bufety
 • použití hotelového wellness Vulcano spa se saunami a relaxační místností
 • doprava klimatizovaným busem
 • Zell am See Kaprun Summer Card (= všechny lanovky, jízdné a vstupy v programu)
 • průvodce
 • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

 • příplatek na jednolůžkový pokoj 520 Kč (příplatek: 520 Kč)
 • místní taxa 1,6 EUR / osoba / noc

V ZELL AM SEE-KAPRUN SOMMERKARTE JSOU ZAHRNUTY VEŠKERÉ VSTUPY, LANOVKY, LODĚ...


Ledovec, hory a jezero - region Zell am See - Kaprun je jedinečnou kombinací a vytváří tak alpský prázdninový ráj. Opravdovým vrcholem je bonusová karta Zell am See-Kaprun Sommerkarte, kterou získá každý náš klient. Umožňuje bezplatné nebo zvýhodněné užívání spousty atrakcí, například jízdu lanovkami nebo lodí a otevírá cestu i k dalším výletním cílům v okolí křišťálově čistého jezera Zeller See..

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd , přejezd do Rakouska a příjezd do Zell am See, ubytování, relaxace v hotelu, nocleh.
2. den: Po snídani si vyjedeme ke Kaprunským přehradám Wasserfallboden a Mooserboden. Ty jsou fascinujícím pokladem ukrytým v horách. Na konci údolí Kapruner Tal je v horách ukrytá soustava vodních elektráren, přehradních nádrží, podzemních tunelů a dalších technických zajímavostí. Obklopuje je jedinečná krajina po celý rok zasněžených vrcholů hor a alpské zelené stráně, které se zrcadlí v jejich neskutečně modré vodě. Místním autobusem a a plošinovým výtahem, který je největším otevřeným výtahem tohoto typu v Evropě vyjedeme k hrázi horní přehrady Mooserboden (2.036 m). Od přehrady potom můžete vyjít na vyhlídku Höhenburg, odkud je dechberoucí výhled na alpské vrcholy nad 3.000 m a na obě dvě přehrady. Poté odjedeme do Mittersillu, kde navštívíme největší a nejmodernější evropské centrum NP Vysoké Taury. Zde vás expozice provede osmi "přírodními prostory" - chtěli byste vidět údolí Národního parku z perspektivy orla, zalézt do sviští nory nebo pozorovat koryta potoků z perspektivy oblázků? To vše a mnohem víc můžete zažít v tomto Centru. Muzeum prezentuje faunu a flóru NP Vysoké Taury pomocí velkolepé výstavy. Návrat na nocleh.
3. den: Dnes se opět vydáme do výšin - lanovkami vyjedeme na ledovec Kitzsteinhorn. Z nejvýše položené vyhlídky v Salcbursku Top of Salzburg (3.029 m) se budeme moci pokochat nezapomenutelným úchvatným panoramatem Alp a výhledem do údolí a na masiv Grossglockneru. Z výšin se sneseme k hlubinám a projdeme se po dřevěných chodnících a můstcích mystické soutěsky Sigmund-Thun Klamm u tyrkysového jezírka Klammsee. Na závěr dne si užijeme projížďku lodí po jezeru Zell am See. Nocleh.
4. den: Dnes si vlastně na rozloučenou s Zell am See a s okolím vyjedeme světově známou kabinkovou lanovkou navrženou společností Porsche design na vrchol Schmittenhöhe (1.965 m) odkud je zase nádherný výhled jak na jezero, tak na 30 třítisícovek Vysokých Taur. Schmittenhöhe byl oblíbený vrchol císařovny Sisi, proto zde na její památku postavili r. 1905 dřevěnou kapli. Budeme moci absolvovat krátkou procházku. Po sjezdu domů se ještě projdeme po Zell am See, zastavíme se v centru na kávičku a projdeme se po promenádě. Poté se vydáme na zpáteční cestu do ČR. Příjezd do půlnoci.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: