Malebné Beskydy – Po valašských chodníčcích

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 12. července 2023
6 990 Kč
od 6 690 Kč

12.07. - 16.07.23 středa - neděle
polopenze autokarem
Sleva 4% 6 990 Kč 6 690 Kč
cena za 5 dní (4 noci)

Slevy

  • first minute do 31. 1. 2023
  • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -200 Kč)

Cena zahrnuje

  • 4x nocleh – 2-lůžkové pokoje – hotel
  • 4x polopenze
  • doprava
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • místní taxa
  • příplatek na jednolůžkový pokoj 2.540 Kč
  • vstupy
POZNEJTE MALEBNÉ BESKYDY A KOUZLO VRÁTNÉ DOLINY
Valašsko a obzvláště jeho část Beskydy jsou jednou z nejrázovitějších a na přírodní krásy nejbohatších oblastí naší republiky. Je to malebná horská krajina s dochovaným folklórem a lidovou architekturou, romantický kout naší země s půvabnými kopci a poloninami, vesničkami oblíbenými malíři, básníky i hudebníky. Spolu s nimi budete moci sdílet okouzlení z tohoto krásného kraje.

Ubytování: hotel

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd – Nový Jičín – městská památková rezervace, muzeum – expozice klobouků. Moravský Betlém – Štramberk – valašský betlém - Štramberská trúba – známá zřícenina, krásné náměstí, lidová architektura. Hukvaldy – mohutné zříceniny hradu, známé místo pobytu Leoše Janáčka. Odjezd na nocleh.
2. den: Pustevny – architektura Jurkoviče – procházka (4 km jedna cesta) po vyhlídkovém hřebenu kolem Radegasta na Radhošť (1.129 m) - parádní výhled na celé Beskydy. Na Pustevnách možno navštívit krásnou stezku v korunách stromů - Valašskou stezku s fatastickými výhledy. Nocleh.
3. den: Odjezd na Slovensko na Malou Fatru do Vrátné doliny – lanovkou do Snilovského sedla (1.524 m) a populární lehký výstup na Velký fatranský Kriváň (1.650 m). Poté návrat zpět. Nocleh.
4. den: Soláň – v minulosti slavné místo malířů – procházka po hřebeni - možnost procházky po naučné stezce (10 zastavení) nebo procházka po chalupách místních malířů (Kobzáň, Podešva, Schneiderka).. Velké Karlovice – návštěva fojtství a prohlídka dřevěného kostela p. Marie. Nocleh.
5. den: Rožnov pod Radhoštěm – možnost návštěvy několika skanzenů – Valašské muzeum v přírodě - klenot valašské kultury, zvyků a tradic, u kostelíka moravský Slavín s hroby a pomníky významných osobností. Možnost oběda. Odjezd, návrat ve večerních hodinách.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: