Malebné Beskydy – Po valašských chodníčcích

ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 20. července 2021
7 390 Kč
od 7 170 Kč

20.07. - 25.07.21 úterý - neděle
polopenze autokarem
Sleva 3% 7 390 Kč 7 170 Kč
cena za 6 dní (5 nocí)

Slevy

  • first minute 6% do 10. 1.
  • first minute 4% do 10. 2.
  • first minute 3% do 10. 3.
  • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -200 Kč)

Cena zahrnuje

  • 5x nocleh – 2-lůžkové pokoje – hotel
  • 5x polopenze
  • doprava
  • průvodce
  • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • místní taxa
  • vstupy
POZNEJTE MALEBNÉ BESKYDY A KOUZLO VRÁTNÉ DOLINY
Valašsko a obzvláště jeho část Beskydy jsou jednou z nejrázovitějších a na přírodní krásy nejbohatších oblastí naší republiky. Je to malebná horská krajina s dochovaným folklórem a lidovou architekturou, romantický kout naší země s půvabnými kopci a poloninami, vesničkami oblíbenými malíři, básníky i hudebníky. Spolu s nimi budete moci sdílet okouzlení z tohoto krásného kraje.

Ubytování: hotel **+

hotel - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den: Ráno odjezd – Nový Jičín – městská památková rezervace, muzeum – expozice klobouků. Moravský Betlém – Štramberk – valašský betlém - Štramberská trúba – známá zřícenina, krásné náměstí, lidová architektura. Hukvaldy – mohutné zříceniny hradu, známé místo pobytu Leoše Janáčka. Odjezd na nocleh.
2. den: Pustevny – architektura Jurkoviče – procházka po vyhlídkovém hřebenu kolem Radegasta na Radhošť. Na Pustevnách možno navštívit krásnou stezku v korunách stromů - Valašskou stezku s fatastickými výhledy. Nocleh.
3. den: Lysá hora (1.324 m) - královna Moravskoslezských Beskyd - výstup z Ostravice na nejvyšší horu Beskyd, která je symbolem zdejší turistiky - panoramatický rozhled (náročné). Možnost výjezdu místním busem (není v ceně). Rožnov pod Radhoštěm - možnost návštěvy několika skanzenů - Valašské muzeum v přírodě. Návrat na nocleh.
4. den: Frenštát pod Rahoštěm - skokanský areál na Horečkách, poté výstup na Velký Javorník (918 m) - krásný rozhled - nejvyšší vrchol Veřovických vrchů (předhůří Moravskoslezských Beskyd) a sestup do sedla Pindule. Popř. sestup do Frenštátu a návštěva stezky v korunách stromů, která je součástí naučné stezky Beskydské nebe. Návrat na nocleh.
5. den: Soláň – v minulosti slavné místo malířů – jedno z nejkrásnějších míst Valašska - procházka po hřebeni - možnost procházky po naučné stezce (10 zastavení) nebo procházka po chalupách místních malířů (Kobzáň, Podešva, Schneiderka). Nový Hrozenkov. Velké Karlovice – návštěva fojtství a prohlídka dřevěného kostela P. Marie Sněžné. Nocleh.
6. den: Ráno odjezd, zastávka v Olomouci - historické centrum - prohlídka. Návrat.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: