Hotel Piroska - 4 dny / 3noci

Maďarsko Maďarsko Bük

žádný termín od 14. října 2021

4 -denní zájezd

ubytování:hotel ****

doprava:vlastní

strava:polopenze

od 3 570 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • děti do 5 let se 2 rodiči – na přistýlce s dětskou polopenzí zdarma
 • děti 5 – 12 let na přistýlce se 2 dosp. a dětskou polopenzí platí 1.890 Kč (sleva: -1890 Kč)
 • děti 12 – 18 let na přistýlce – 30%

Cena zahrnuje

 • 3x nocleh v pokoji standard
 • polopenzi – snídaně bufet, večeře – bufet v hotelové restauraci Mandola
 • jednodenní vstupenku do termálních lázní Bük (pouze část termální)
 • 1x 20ti minutovou masáž zad
 • 1 lahev minerální vody na pokoj v den příjezdu
 • využití hotelového wellness areálu (sezónně venkovní bazén, whirpool, dětský bazén a rodinná relax zóna, finská, bio- a infrasauna, turecké parní lázně s aromaterapií, tepidarium s colour-terapií)
 • WIFI na hotelu

Cena nezahrnuje

 • místní taxa – cca 1,6 EUR / os. / noc – platí se na místě (příplatek: 1,6 €)
HOTEL PIROSKA ****
Rodinný hotel Piroska se nachází v Bükfürdö v západní části Maďarska a nabízí vše potřebné pro hosty toužící po odpočinku. Hotel leží ve vzdálenosti 2 km od lázní.
Hotelové služby: vlastní wellness lázně, turecká parní lázeň, hotelový bazén s teplou vodou, vířivka, barevná terapie, aromaterapie, spektrální terapie, sauna, masáže a lékař. K dispozici jsou revmatologická a ortopedická odborná ordinace, bahenní zábaly, reflexoterapie, migrénová terapie, lymfatická masáž, galvanolázeň, léčivé masti a inhalace. Restaurace s terasou nabízí mimo klasické kuchyně i lehké pokrmy vhodné pro zdravou životosprávu. Do lázní jezdí každých 30 minut vlastní kyvadlový minibus. Možnost pronájmu kol, fitness, minigolf a gymnastické programy, kosmetika, kadeřník. Přistýlka pro dospělé není možná.
Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu STANDARD s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, sejfem, minibarem, TV/SAT a telefonem. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Většina pokojů má výhled do hotelového parku. Pokoje typu SUPERIOR mají LCD/TV, novou koupelnu, fén. Mezi pokoji typu SUPERIOR je 6 antialergenních pokojů a 2 bezbariérové pokoje. Celý areál hotelu však bezbariérově upraven není.

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Uváděné ceny neplatí v termínech: 02. - 05.0 4., 29. 04. - 02. 05., 21. 05. - 25. 05., 22. 10. - 02. 11., 23. 12. 2021 - 02. 01. 2022

Ubytování: hotel ****

Rodinný hotel Piroska se nachází v Bükfürdö v západní části Maďarska a nabízí vše potřebné pro hosty toužící po odpočinku. Hotel leží ve vzdálenosti 2 km od lázní.
Hotelové služby: vlastní wellness lázně, turecká parní lázeň, hotelový bazén s teplou vodou, vířivka, barevná terapie, aromaterapie, spektrální terapie, sauna, masáže a lékař. K dispozici jsou revmatologická a ortopedická odborná ordinace, bahenní zábaly, reflexoterapie, migrénová terapie, lymfatická masáž, galvanolázeň, léčivé masti a inhalace. Restaurace s terasou nabízí mimo klasické kuchyně i lehké pokrmy vhodné pro zdravou životosprávu.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: