Jamajka – perla Karibiku

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: all inclusivestrava: all inclusive
doprava: leteckydoprava: letecky
žádný termín od 19. listopadu 2020
od 89 990 Kč

Slevy

 • FIRST MINUTE:
 • 6 % ze základní ceny zájezdu při složení zálohy do 10. 1. 2019 (u exotických zájezdů 5 % minimálně 9 měsíců před odjezdem)
 • 4 % ze základní ceny zájezdu při složení zálohy do 10. 2. 2019 (u exotických zájezdů 3 % minimálně 9 měsíců před odjezdem)
 • 3 % ze základní ceny zájezdu při složení zálohy do 10. 3. 2019 (u exotických zájezdů 2 % minimálně 9 měsíců před odjezdem)

Cena zahrnuje

 • letecká přeprava Praha – Jamajka – Praha (s přestupem) včetně letištních tax ve výši 10 000 Kč
 • 11x nocleh (6x hotel*** se snídaní, 5x hotel all inclusive)
 • veškeré transfery během okruhu mikrobusem
 • vstupy dle programu
 • český a místní průvodce během okruhu
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • vízum 950 Kč
 • vstupy nad rámec programu
 • fakultativní programy
 • spropitné
Jamajka je sice ostrov velikosti půlky Slovenska, ale je plná palem, banánovníků, divoké vegetace, dlouhých písečných pláží, ale hlavně je zaslíbená odpočinku, pohodě a raggae. Nádherné moře, malební a divoké vnitrozemí, krásná příroda a koloniální atmosféra – to je JAMAJKA.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy. Přílet na Jamajku, transfer do hotelu v Montego Bay. Nocleh
2. den: Krátká prohlídka Montego Bay – jednoho z nejvýznamnějších turistických středisek Jamajky – v centru najdeme řadu nádherných gregoriánských kamenných a dřevěných domů. Odjezd do nedaleké vesničky za místní atrakcí – plavbou na bambusových vorech po řece Great River. Vory se dříve používaly ke svážení banánů. Nyní slouží jako turistická atrakce. Poté přejedeme podél severního pobřeží do Ocho Rios, ale cestou se zastavíme v parku Kolumba – na místě, kam připlul, když objevil Jamajku a kde je nyní mini muzeum pro širým nebem. Nocleh
3. den: Projedeme přístavním centrem Ocho Rios a budeme směřovat za nejznámější turistickou atrakcí – za vodopády Dunn's River Falls, kde se budete moci vykoupat. Místní průvodce vás povede, abyste se mohli na tyto kaskádovité vodopády s jezírky vyšplhat. Nocleh.
4. den: Budeme pokračovat v cestě podél scénického severního pobřeží s mnoha banánovými plantážemi až do poklidného městečka Port Antonio. Město bylo kdysi důležitým centrem vývozu banánů, v 50. letech proslulo hollywoodskými večírky. Budeme moci zavzpomínat na některé herce, kteří zde nějakou dobu žili, například Errot Flynn. Nocleh
5. den: Nejprve navštívíme rybářskou vesničku Port Royal, která se v 17. století proslavila jako hlavní přístav pirátů z Karibiku. Kdysi byl přístav známý jako nejhříšnější město světa a oblastní centrála britských námořních sil. Rozvoj města ukončilo zemětřesení v roce 1692 a přeživší obyvatelé se usadili v místě dnešního hlavního města Kingstonu, kam budeme směřovat i my. Po příjezdu do Kingstonu bude následovat prohlídka města – správní centrum a muea, divadla a hudební kluby. Fakultativně možnost návštěvy muzea Boba Marleyho – legendárního jamajského hudebníka stylu raggae, popřípadě prvního koloniálního domu. Nocleh.
6. den: Dnes nás čeká cesta po jižním pobřeží. Zastavíme se například v Mandeville – městečku s koloniální anglickou atmosférou a uvidíte Bamboo Avenue – silnici, kde byly po jejich obou stranách vysázeny v délce několika kilometrů tisíce bambusů, aby ji chránily proti horkému slunci. Nocleh
7. den: Tentokrát se projedeme motorovým člunem po nejdelší řece Jamajky – Black River. Budete moci pozorovat krokodýly, vodná ptáky a spousty mangrovníků na březích řeky, která má černé dno, podle něhož získala i svůj název. Poté přejedeme na východní pobřeží Jamajky do střediska Negrill, kde budeme mít několikadenní odpočinek v resortu s all inklusive. Nocleh.
8. den: Pobyt v nejznámější letovisku Jamajky, odpočinek, koupání, volnočasové aktivity a fakultativní program.
9. den: Pobyt v nejznámější letovisku Jamajky, odpočinek, koupání, volnočasové aktivity a fakultativní program.
10. den: Pobyt v nejznámější letovisku Jamajky, odpočinek, koupání, volnočasové aktivity a fakultativní program.
11. den: Pobyt v nejznámější letovisku Jamajky, odpočinek, koupání, volnočasové aktivity a fakultativní program.
12. den: Dle časového řádu transfer na letiště a odlet.
13. den: Přílet do Prahy

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: