Bratislava, Budapešť a termální láně

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 7. října 2021
od 6 240 Kč

07.10. - 10.10.21 čtvrtek - neděle
polopenze autokarem
6 240 Kč
cena za 4 dny (3 noci)

Slevy

  • Seniorská sleva 55+: 200 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (sleva: -200 Kč)

Cena zahrnuje

  • 3x hotel *** - dvoulůžkové pokoje s vl. příslušenstvím (1x v Bratislavě, 2x v Budapešti)
  • 3x polopenze, doprava autobusem s klimatizací, průvodce, povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • místní taxa - platí se na místě
  • vstupy
Bratislava a Budapešť - dvě kouzelná města s tradicí už z dob Rakouska -Uherska a relax v termálech - to je neopakovatelný mix zážitků tohoto zájezdu.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ráno. přejezd na Slovensko - příjezd do Bratislavy - metropole Slovenska a města na Dunaji - prohlídka centra města, exteriérů paláců, popř. návštěva Bratislavského hradu. Ubytování, nocleh.
2. den: Ráno přejedeme do Maďarska. Nejprve budeme obdivovat krásy Dunajského ohybu. Zastavíme se v královském sídle Uher Ostřjhomi s korunovační klasicistní katedrálou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Vojtěcha - největším křesťanským chrámem v Maďarsku.Sídlo uherských králů Visegrád - hradní zřícenina s krásnými vyhlídkami. Szentendre - malebné umělecké městečko a skanzen s řadou zajímavých historických venkovských objektů. Přejezd do Budapešti, ubytování, nocleh.
3. den: Budapešť - prohlídka města - návštěva centra Pešti - prohlídka katedrály sv. Štěpána, procházka po noblesní promenádě po ulici Váci, návštěva vyhlášené tržnice, kde můžete nakoupit maďarské speciality, zastávka na kávičku v typické budapešťské kavárně. Hradní vrch – možno vyjet historickým výtahem, palác, Rybářská bašta, Matyášův chrám. Jízda prvním metrem v Evropě, náměstí Hrdinů, odpolední koupání v slavných termálních lázních Szechenyi. Návrat na nocleh.
4. den: Ráno se vydáme nejprve do barokního města Györ - města na soutoku tří řek. Prohlédneme si krásné barokní centrum s výstavnou architekturou, která zahrnuje zachovalé paláce, biskupský palác z 13. stol., Jezuitský kostel sv. Ignáce, katedrálu P. Marie s krásnými freskami, Opatský dům - nejhezčí barokní dům ve městě, historickou cukrárnu aj. Možnost koupání v termálních lázních Györ: voda 36 - 37°C - termální bazény - velký vnitřní i venkovní, malý relaxační, zážitkové bazény s tryskami, gejzíry a tobogánem aj. Poté přejezd do ČR, návrat kolem půlnoci.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: