Advent v Bratislavě, Trnavě, Sv. Jure a s termály

ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 1. ledna 0001
od 4 490 Kč

04.12. - 06.12.20 pátek - neděle
polopenze autokarem
4 490 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Slevy

  • seniorská S+S (sleva: -200 Kč)

Cena zahrnuje

  • 2x nocleh - dvoulůžkové pokoje s vl. přísl. v hotelu 4*
  • 2x polopenze
  • doprava
  • průvodce
  • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj
  • cena nezahrnuje vstupy a místní taxu
ZÁŽITKY S VÍNEM A KRÁSNÉ ADVENTY V TRNAVĚ A V BRATISLAVĚ

Program zájezdu

1. den: Odjezd po trase Semily – Praha – Brno – Bratislava. Zastávka v Šaštíně – Stráži, kde si prohlédneme baziliku minor Sedmibolestné Panny Marie – nejvýznamnější bazilika na Slovensku a poutní místo. Bratislava – procházka městem – prohlídka centra – hrad, Michalská brána a věž, radnice, katedrála sv. Martina a kostel sv. Alžběty, barokní paláce, návštěva adventních trhů. Ubytování, nocleh.
2. den: Dnes se budeme pohybovat po Vinné cestě. Zahájíme u hranu Červený Kameň, kde si můžete prohlédnout nádhernou expozici, která se zabývá vývojem bytové kultury od renesance po secesi. Na cestě budeme pokračovat přes Svätý Ján, Modru a Pezinok do Trnavy. Po cestě nás určitě zaujmou vinné sklepy a určitě ochutnáme místní výborné víno. Prohlédneme si Trnavu, tzv. "Malý Řím" s unikátními sakrálními památkami – 8 kostelů v historickém centru včetně baziliky sv. Mikuláše a Univerzitního kostela, městské věže, radnice, městského opevnění a kouzelné křivolaké uličky - kouzelné adventní trhy. V podvečer možná ochutnávka vín v Národním salónu vín Slovenské republiky, kde najdete 100 TOP slovenských vín na jednom místě. Návrat na nocleh
3. den: Odjezd do Maďarska – do lázní Mosonmagyaróvár – léčebná termální voda je vhodná na léčení kloubů, páteře, artróz, neuróz a k inhalaci při bronchitidě s teplotou 25 - 37 C°. My si zde užijeme především relaxaci. Odjezd, příjezd po půlnoci.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: