CHorvatsko - Baško Polje - Hotel Alem** - Depandance - Týdenní

ubytování: hotel **ubytování: hotel **
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: vlastnídoprava: vlastní
žádný termín od 6. června 2020
od 5 819 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • 1. dítě do 12 let zdarma
 • 2. dítě do 12 let BEZ lůžka s 2 dospělými a 1 dítětem 50% (sleva již odečtena v ceníku)
 • dospělá osoba s 2 dosp. – 3. lůžko 20% (sleva již odečtena v ceníku)

Cena zahrnuje

 • 7x nocleh
 • 7xpolopenzi – snídaně a večeře švédský stůl (u večeře domácí točené nápoje – 0,2l / os.: pivo nebo víno, nebo šťáva nebo minerální voda)
 • každodenní úklid
 • výměny ručníků
 • závěrečný úklid
 • povin. poj. CK

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / dospělá osoba - 380 Kč (příplatek: 380 Kč)
 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / dítě do 12 let 50 Kč (příplatek: 50 Kč)
 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / mládež 12 – 18 let 190 Kč (příplatek: 190 Kč)
Letovisko Baško Polje se nachází na Makarské riviéře, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede promenádní cesta pro pěší, po které se lze dostat do všech okolních středisek, např. do Bašky Vody to je cca 20 minut pěšky krásnou

NAŠE HODNOCENÍ: starší hotel s jednoduchým ubytováním, starší nábytek v krásném prostředí, zábava na dosah. Výborná bohatá strava – švédské stoly a nápoje k večeři. NA POKOJI LEDNICE BEZ PŘÍPLATKU!

PROČ PRÁVĚ ALEM?
* Atraktivní cena
* Seniorské slevy
* Děti zdarma
* Nápoje k večeři
* Klidné místo v příjemném parku u pláže
* V blízkosti rušnějšího střediska Baška Voda - 20 minut procházkou po pobřeží
* Zvýhodněná cena s dopravou

Stravování: polopenze

Stravování: snídaně a večeře švédský stůl, u večeře domácí točené nápoje – 0.2l / os.: pivo nebo víno nebo šťáva nebo minerální voda,

Ubytování: hotel **

HOTEL ALEM ** -DEPANDANCE
Komplex Alem tvořený seskupením hotelu, depandancí a kempu s bungalovy a mobilhomy se nachází v malém středisku v piniovém lesíku pod horským masivem Biokovo. Středisko je spojeno pobřežní promenádou s městem Baška Voda, která je dlouhá asi 2 km. Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony, nabízíme depandance hotelu Alem, které jsou rozmístěny v lesoparku ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy a 50 - 100 m od moře.
Ubytování: Nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka je 3. řádné lůžko), balkonem na mořskou stranu, s možností pobytu dalšího dítěte bez lůžka - má polopenzi. Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny, se starším nábytkem. Trezor k dispozici na recepci za poplatek. Klienti využívají veškerých služeb hlavní budovy hotelu. Ubytování je vhodné pro nenáročnou klientelu, ale nabízí vynikající podmínky pro koupání a krásné okolí.
Vybavení: Hostům je k dispozici restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha. V recepci hotelu Alem je dostupná WIFI, pro hosty zdarma, ale počítejte s nižší rychlostí spíše pro vyřízení emailů, naše CK za sílu signálu neručí.

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené asi 50 – 100 m. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, petanque a další. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: