Hotel Alem** - Depandance

ubytování: hotel **ubytování: hotel **
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: vlastnídoprava: vlastní
1 termín od 18. září 2021
od 6 890 Kč

18.09. - 25.09.21 sobota - sobota
polopenze vlastní
6 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Slevy

 • first minute 6% do 31. 1. 2021
 • first minute 5% do 28. 02. 2021
 • first minute 3% do 31. 03. 2021
 • 1. dítě do 12 let zdarma, 2. dítě do 12 let bez nároku na lůžko s 2 dospělými a 1 dítětem 50% (sleva již odečtena v ceníku)
 • dospělá osoba se 2 dospělými osobami - 3. lůžko 20% (sleva již odečtena v ceníku)

Cena zahrnuje

 • 7x nocleh
 • 7x polopenze - snídaně a večeře švédský stůl (u večeře domácí točené nápoje: pivo nebo víno, nebo limo nebo minerální voda neomezeně)
 • každodenní úklid
 • výměny ručníků
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / dospělá osoba - 410 Kč (příplatek: 410 Kč)
 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / mládež 12 - 18 let 210 Kč (příplatek: 210 Kč)
 • pobytová taxa, jednorázový přihlašovací poplatek, pojištění 0,35 EUR / týden / dítě do 12 let 80 Kč (příplatek: 80 Kč)
 • klim. bus 2.800 Kč (příplatek: 2800 Kč)
Letovisko Baško Polje se nachází na Makarské riviéře, 2 km jihovýchodně od velkého populárního letoviska Baška Voda, 8 km severozápadně od Makarské. Vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo. Podél pobřeží vede promenádní cesta pro pěší, po které se lze dostat do všech okolních středisek, např. do Bašky Vody to je cca 20 minut pěšky krásnou

NAŠE HODNOCENÍ: starší hotel s jednoduchým ubytováním, starší nábytek v krásném prostředí, zábava na dosah. Výborná bohatá strava – švédské stoly a nápoje k večeři.

PROČ PRÁVĚ ALEM?
* Atraktivní cena
* Seniorské slevy
* Děti zdarma
* Nápoje k večeři
* Klidné místo v příjemném parku u pláže
* V blízkosti rušnějšího střediska Baška Voda - 20 minut procházkou po pobřeží
* Zvýhodněná cena s dopravou

Stravování: polopenze

Stravování: snídaně a večeře švédský stůl, u večeře domácí točené nápoje: pivo nebo víno nebo šťáva nebo minerální voda bez omezení.

Ubytování: hotel **

HOTEL ALEM ** -DEPANDANCE
Komplex Alem tvořený seskupením hotelu, depandancí a kempu s bungalovy a mobilhomy se nachází v malém středisku v piniovém lesíku pod horským masivem Biokovo. Středisko je spojeno pobřežní promenádou s městem Baška Voda, která je dlouhá asi 2 km. Komplex je tvořen hlavní budovou a samostatnými jednopatrovými pavilony, nabízíme depandance hotelu Alem, které jsou rozmístěny v lesoparku ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy a 50 - 100 m od moře.
Ubytování: Nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka je 3. řádné lůžko), balkonem na mořskou stranu, s možností pobytu dalšího dítěte bez lůžka - má polopenzi. Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny, se starším nábytkem. Trezor k dispozici na recepci za poplatek. Klienti využívají veškerých služeb hlavní budovy hotelu. Ubytování je vhodné pro nenáročnou klientelu, ale nabízí vynikající podmínky pro koupání a krásné okolí.
Vybavení: Hostům je k dispozici restaurace, restaurace á la carte, kavárna, terasa, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha. V recepci hotelu Alem je dostupná WIFI, pro hosty zdarma, ale počítejte s nižší rychlostí spíše pro vyřízení emailů, naše CK za sílu signálu neručí.

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené asi 50 – 100 m. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, petanque a další. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: