Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Thajsko > Zájezd č. 7005

THAJSKO – ZEMĚ ÚSMĚVŮ

Thajsko Thajsko
Termíny od 19.11.2018
Délka 16 dní
Doprava letecky
Strava snídaně
Ubytování hotel ***

od:55 890

Vaše nejžádanější termíny

14.03.18 st 16 dní 55 890 Kč termín zájezdu vypršel
30.03.18 pá 16 dní 55 890 Kč termín zájezdu vypršel
19.11.18 po 16 dní 55 890 Kč vyprodáno, kontaktujte nás

Cena zahrnuje

 • 12x nocleh v hotelu ***
 • 13x snídaně
 • letenka Praha - Bangkok - Praha s přestupem
 • letištní taxy ve výši 8.900 Kč
 • transfery
 • vlak Chiang Mai - Bangkok
 • vnitrostátní přelet Bangkok- Phuket a zpět
 • klim. bus / mikrobus,
 • místní a český průvodce
 • výlety a vstupy dle programu
 • povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • spropitné
 • vízum
 • fakultativní program
 • fakultativně: večeře

Slevy

 • first minute
 • studenti a senioři

Popis zájezdu

ÚCHVATNÝ OKRUH SEVERNÍM THAJSKEM S POBYTEM NA OSTROVĚ PHUKET Thajsku se přezdívá země úsměvů a Thajci skutečně mají rádi zábavu a pohodu, ale je to také národ přemýšlivý a zručný, což můžete poznat nejen ve spoustě památek, které zde najdete, ale také v krásných rukodělných předmětech a ve vyhlášené kuchyni. Život v Thajsku je velmi různorodý a nabídne vám bohatou historii zobrazenou v nesčetných památkách, krásnou přírodu, zábavu i odpočinek. A tak doufáme, že se rozhodnete pro první návštěvu Thajska a pak do vás vítr zavane semínko lotosu a ve vás vzklíčí pouto neustálých vzpomínek, inspirací a návratů, jak věří Thajci.

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy.
2. den:Přílet do Bangkoku, ubytování, volno,nocleh.
3. den:Výlet „dlouhoocasou“ lodí po řece Chao Phraya – v minulosti architektonicky nejpřepychovější bulvár města, Wat Arun – chrám růžových červánků – nejvýraznější symbol Bangkoku, vedlejší kanály vedoucí kokosovými plantážemi, sady a zeleninovými zahradami, starými chrámy a tradičními malebnými venkovskými domy – skutečný život na řece. Královský palác – Korunovační sál, Trůnní sál, Přijímací sál a královská kaple Wat Phra Keo se slavným Smaragdovým Buddhou. Odpoledne individuální prohlídky. Nocleh.
4. den:Fakultativní výlet z Bangkoku kolem venkovských domů a vesnic za návštěvou nejbarvitějšího a největšího plovoucího trhu Damnernsaduak. Zastávka u nejvyšší buddhistické pagody Nakhon Pathom. Večer možnost návštěvy thajského večera s thajskou večeří a představením klasických i folklorních tanců. Nocleh.
5. den:Návštěva Bang Pa-In – Královského letního paláce Ayutthayi – udivující směsi evropské a orientální architektury. Ayutthaya – staré hlavní město thajského království – prohlídky včetně chrámů Wat Phra Srisanpetch, Wat Maha Dhat, Wat Chai Watanaram a Wat Yai Chai Mongol. Phitsanulok – prohlídka chrámu Wat Pra Sri Rattana Mahatat, kde je 2. nejvýznamnější socha Buddhy z bronzu v Thajsku. Nocleh.
6. den:Návštěva Sukhothai – prvního hlavního města thajské říše – prohlédnete si muzeum a přilehlý Historický park, chrám Wat Maha Dhat – hlavní královský chrám s 240 menšími pagodami, Wat Sra Sri, Wat Sri Chum – chrám mluvícího Budhy. V Pha Yao navštívíme Wat Sri Khom Kham. Přejezd do Chiang Rai. Nocleh.
7. den:Chiang Rai – prohlídka opiového muzea, poté cesta ke Zlatému trojúhelníku, kde řeky Ruak a Mae Khong tvoří hranici mezi Thajskem, Laosem a Myanmarem. Projížďka lodí do Chiang Saen, dalšího bývalého hlavního města thajského království – návštěva chrámů a ruin. Nocleh.
8. den:Prohlídka Wat Rong Khun – moderního nekonvenčního buddhistického chrámu. Přejezd do Chiang Mai – na hoře Doi Suthep po 290 schodech výstup k nejvýznamnějšímu chrámu severního Thajska Phra Dhat. Nocleh.
9. den:Návštěva sloní farmy Mae Saa Elephant Camp, fakultativní projížďka na slonech okolní přírodou. Návštěva ovocné farmy. Wat Prasingh – chrám z let 1385 – 1400 v klasickém severothajském stylu, Wat Chedi Luang a trh Waroros velmi populární mezi domorodci. Noční transfer (2. třída – lehátkový klimatizovaný vlak) do Bangkoku.
10. den:Transfer na letiště, přelet na Phuket (nebo Koi Samui). Nocleh.
11. den:Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově i na ostrovy okolní – např. Phi Phi.
12. den:Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově i na ostrovy okolní – např. ostrov Jamese Bonda.
13. den:Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově.
14. den:Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Užijte si proslavené thajské masáže. Nocleh.
15. den:Odpočinek, dle letového řádu transfer na letiště a přelet do Bangkoku a odlet z Bagnkoku, popř. přímo odlet z Phuketu.
16. den:Přílet do Prahy.