Rozšířené vyhledávání

Pouze LastMinute

Nacházíte se zde: Erika Tour > Česká republika > Zájezd č. 2006

POHÁDKOVÁ KRÁSA ČESKO – SASKÉHO ŠVÝCARSKA

Česká republika Česká republika
Termíny od 23.9.2018
Délka 6 dní
Doprava autokarem
Strava polopenze
Ubytování hotel

od:6 490

Vaše nejžádanější termíny

23.09.18 ne 6 dní 6 490 Kč termín zájezdu vypršel

Cena zahrnuje

  • first minute 6% do 10. 1.
  • first minute 4% do 10. 2.
  • first minute 3% do 10. 3.
  • Seniorská sleva 55+: 300 Kč (nesčítá se s jinými slevami) (příplatek: 300 Kč)

Cena nezahrnuje

  • místní taxa

Slevy

  • first minute

Popis zájezdu

NEUVĚŘITELNÁ ROMANTIKA ČESKO - NĚMECKÉHO POHRANIČÍ
Vypravte se s námi do míst, která jsou pro svoje romantické výhledy, malebné soutěsky, rozeklané skalní věže, stěny a brány nazývaná rájem filmařů. Je to pohádková krajina, kde příroda vytvořila podívanou, jaká nemá obdoby.

Ubytování: hotel

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Program zájezdu

1. den:Odjezd v ranních hodinách do Jetřichovic, kde nás hned uvítají pískovcové skály – Jetřichovické stěny. Naučná stezka nás provede jednou z nejkrásnějších částí Děčínské vrchoviny – přes tři nejkrásnější vyhlídky Českého Švýcarska: Mariina vyhlídka (orlí hnízdo vystavěné na špici skalního ostrohu), Vilemínina stěna (po dřevěném můstku přejdete propast a ocitnete se mezi obry) a Rudolfův kámen (z jeho vrcholu zažijete rozhled letícího dravce). Ubytování.
2. den:Hřensko - přes Tři prameny se projdeme na Pravčickou bránu – mohutný 16 m vysoký oblouk, jeden z nejpodivuhodnějších skalních útvarů na planetě a dále na pramicích Divokou a Tichou soutěskou zpět. Nocleh.
3. den:Vyjedeme z Děčína výletním parníkem (Poseidon) po Labi do Bad Schandau – úchvatná plavba kaňonem Labe přes Hřensko s výhledem na okolní skalní útvary. Bad Schandau - prohlídka dómu, procházka po Labské promenádě, Sendigova kašna a čtvrť Postelwitz s hrázděnými domy. Výtahem vyjedeme nad město - krásné výhledy. Na závěr dne koupání v lázních Toskana terme, event. botanická zahrada. Nocleh.
4. den:Výlet do Německa do Míšně - prohlídka historického středu a návštěva světoznámé porcelánky. Poté Drážďany - prohlídka centra - Semperova opera, Zwinger, Dóm, Kurfiřtský zámek, Frauenkirche, Brühlova terasa aj. Návrat na nocleh.
5. den:Výlet na Königstein - tabulovou horu s pyšnou kamennou pevností – obrovským nedobytným komplexem na skále nad kaňonem řeky – opět fantastický výhled. Dorf Wehlen - Miniaturpark Malé saské Švýcarsko - projížďka turistickým vláčkem mezi skalními kaňony a útvary. Poté výšlap na Bastei – fantastický shluk skalních věží spojený impozantním kamenným mostem – neskutečný rozhled na kamenný labyrint plný roklí, strží a věží a skalní hrad Neurathen - opět nádherné vyhlídky. Návrat na nocleh.
6. den:Tiské stěny - další romantické skalní město s několika možnými trasami. Odjezd zpět.


Podobné zájezdy