Thajsko – země úsměvů

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: leteckydoprava: letecky
žádný termín od 30. března 2021
od 55 890 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • first minute

Cena zahrnuje

 • 12x nocleh v hotelu ***
 • 13x snídaně
 • letenka Praha - Bangkok - Praha s přestupem
 • letištní taxy ve výši 8.900 Kč
 • transfery
 • vlak Chiang Mai - Bangkok
 • vnitrostátní přelet Bangkok- Phuket a zpět
 • klim. bus / mikrobus,
 • místní a český průvodce
 • výlety a vstupy dle programu
 • povin. pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • spropitné
 • vízum
 • fakultativní program
 • fakultativně: večeře
ÚCHVATNÝ OKRUH SEVERNÍM THAJSKEM S POBYTEM NA OSTROVĚ PHUKET
Thajsku se přezdívá země úsměvů a Thajci skutečně mají rádi zábavu a pohodu, ale je to také národ přemýšlivý a zručný, což můžete poznat nejen ve spoustě památek, které zde najdete, ale také v krásných rukodělných předmětech a ve vyhlášené kuchyni. Život v Thajsku je velmi různorodý a nabídne vám bohatou historii zobrazenou v nesčetných památkách, krásnou přírodu, zábavu i odpočinek. A tak doufáme, že se rozhodnete pro první návštěvu Thajska a pak do vás vítr zavane semínko lotosu a ve vás vzklíčí pouto neustálých vzpomínek, inspirací a návratů, jak věří Thajci.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy.
2. den: Přílet do Bangkoku, ubytování, volno,nocleh.
3. den: Výlet „dlouhoocasou“ lodí po řece Chao Phraya – v minulosti architektonicky nejpřepychovější bulvár města, Wat Arun – chrám růžových červánků – nejvýraznější symbol Bangkoku, vedlejší kanály vedoucí kokosovými plantážemi, sady a zeleninovými zahradami, starými chrámy a tradičními malebnými venkovskými domy – skutečný život na řece. Královský palác – Korunovační sál, Trůnní sál, Přijímací sál a královská kaple Wat Phra Keo se slavným Smaragdovým Buddhou. Odpoledne individuální prohlídky. Nocleh.
4. den: Fakultativní výlet z Bangkoku kolem venkovských domů a vesnic za návštěvou nejbarvitějšího a největšího plovoucího trhu Damnernsaduak. Zastávka u nejvyšší buddhistické pagody Nakhon Pathom. Večer možnost návštěvy thajského večera s thajskou večeří a představením klasických i folklorních tanců. Nocleh.
5. den: Návštěva Bang Pa-In – Královského letního paláce Ayutthayi – udivující směsi evropské a orientální architektury. Ayutthaya – staré hlavní město thajského království – prohlídky včetně chrámů Wat Phra Srisanpetch, Wat Maha Dhat, Wat Chai Watanaram a Wat Yai Chai Mongol. Phitsanulok – prohlídka chrámu Wat Pra Sri Rattana Mahatat, kde je 2. nejvýznamnější socha Buddhy z bronzu v Thajsku. Nocleh.
6. den: Návštěva Sukhothai – prvního hlavního města thajské říše – prohlédnete si muzeum a přilehlý Historický park, chrám Wat Maha Dhat – hlavní královský chrám s 240 menšími pagodami, Wat Sra Sri, Wat Sri Chum – chrám mluvícího Budhy. V Pha Yao navštívíme Wat Sri Khom Kham. Přejezd do Chiang Rai. Nocleh.
7. den: Chiang Rai – prohlídka opiového muzea, poté cesta ke Zlatému trojúhelníku, kde řeky Ruak a Mae Khong tvoří hranici mezi Thajskem, Laosem a Myanmarem. Projížďka lodí do Chiang Saen, dalšího bývalého hlavního města thajského království – návštěva chrámů a ruin. Nocleh.
8. den: Prohlídka Wat Rong Khun – moderního nekonvenčního buddhistického chrámu. Přejezd do Chiang Mai – na hoře Doi Suthep po 290 schodech výstup k nejvýznamnějšímu chrámu severního Thajska Phra Dhat. Nocleh.
9. den: Návštěva sloní farmy Mae Saa Elephant Camp, fakultativní projížďka na slonech okolní přírodou. Návštěva ovocné farmy. Wat Prasingh – chrám z let 1385 – 1400 v klasickém severothajském stylu, Wat Chedi Luang a trh Waroros velmi populární mezi domorodci. Noční transfer (2. třída – lehátkový klimatizovaný vlak) do Bangkoku.
10. den: Transfer na letiště, přelet na Phuket (nebo Koi Samui). Nocleh.
11. den: Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově i na ostrovy okolní – např. Phi Phi.
12. den: Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově i na ostrovy okolní – např. ostrov Jamese Bonda.
13. den: Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Fakultativně možnost výletů po ostrově.
14. den: Odpočinek na krásných plážích největšího thajského ostrova. Užijte si proslavené thajské masáže. Nocleh.
15. den: Odpočinek, dle letového řádu transfer na letiště a přelet do Bangkoku a odlet z Bagnkoku, popř. přímo odlet z Phuketu.
16. den: Přílet do Prahy.

Novinky Erika Tour

Nabídky, novinky, informace...

Sledujte nás: