ITÁLIE - NEAPOL, POMPEJE, CAPRI, ŘÍM

ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
strava: polopenzestrava: polopenze
doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 14. června 2019
od 13 490 Kč

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Slevy

 • ubytování ve vilách 4* hotelu, které obsahují 3 – 4 dvoulůžkové pokoje, kuchyň, jídelnu, sociální zařízení - bez stravy (minimálně 4 osoby) - sleva 2.000 / os. (sleva: -2000 Kč)
 • Seniorská sleva 55+: 400 Kč (nesčítá se s jinými slevami ) (sleva: -400 Kč)
 • first minute 6% do 10. 1. 2019
 • first minute 4% do 10. 2. 2019
 • first minute 3% do 10. 3. 2019

Cena zahrnuje

 • 7x nocleh v hotelu Giulivo 4* - dvoulůž. pokoje s vl. přísl.
 • 7x polopenze,
 • doprava klim. busem
 • průvodce
 • povinné pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • informace: cena nezahrnuje vstupy, loď na Capri (počítejte cca 90 EUR)
ODPOČINEK U MOŘE V 4* HOTELU SPOJENÝ S POZNÁVÁNÍM POKLADŮ ITÁLIE
Každé z těchto jmen v nás vyvolává touhu alespoň na chvíli je spatřit, zastavit se v místech, kudy kráčela historie ne roky, ale celá dlouhá staletí.

Ubytování: hotel ****

hotel ****- dvoulůžkové pokoje s vl. přísl.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ráno.
2. den: Přejezd Itálií, návštěva Vatikánu - katedrála sv. Petra, popřípadě výstup do její kupole, variantně možnost návštěvy Vatikánských muzeí, Andělský hrad, Piazza Navona, Pantheon. Odjezd na ubytování do Baii Domizii. Nocleh.
3. den: Koupání, odpočinek, nocleh.
4. den: Ráno odjezd na Vesuv (jediná ještě činná sopka na evropské pevnině), Pompeje - prohlídka vykopávek tohoto antického města, Neapol - místo kultury – okružní jízda. Návrat na nocleh.
5. den: Koupání, odpočinek, nocleh.
6. den: Výlet na Montecassino – nejstarší benediktinský klášter, který byl zcela zrekonstruován po 2. sv. válce – krásné výhledy. Pokračujeme do Caserty - v období Bourbonů „Versailles Neapole“. Možnost návštěvy Palazzo Reale - bývalý královský zámek a prohlídka kouzelného zámeckého parku (nejkrásnější park jižní Itálie) s nádhernými fontánami, velkým vodopádem a anglickou zahradou. Sessa Aurunca – historické dědictví antické Suessy - římské divadlo, Cryptoportico, most a návštěva úzkých klenutých uliček s řadou kostelů – románská katedrála, kostel Zvěstování aj. Návrat do Bai Domizii.
7. den: Časně ráno odjezd na kouzelný ostrov Capri - ze Sorrenta. Navštívíme zde městečko Capri a Anacapri, villu Jovis. Čekají vás krásné přírodní scenérie i posezení v malebných zákoutích tohoto slavného ostrova. Návrat do Baii Domizii. Nocleh.
8. den: Koupání, odpočinek, nocleh.
9. den: Odjezd do Říma - prohlídka. Navštívíme Piazza di Spagna, Fontana di Trevi, procházka antickým Římem - Forum Romanum, Koloseum, Piazza Venezia ..., poté odjezd, cesta přes Itálii a Rakousko do ČR.
10. den: Příjezd v odpoledních hodinách.

Novinky Erika Tour

Novinky, informace ze zájezdů, zajímavosti

Sledujte nás: